Kantor Chrzanów

Kantory internetowe i stacjonarne – czym się różnią ?

By 20 lipca 2019 21 października, 2022 No Comments
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Chcąc wymienić walutę na wymarzony i miesiącami wyczekiwany urlop, do wyboru mamy dwie podstawowe możliwości. Możemy albo zarobić to z zacisza własnego domu, poprzez kantor internetowy lub wybrać bardziej tradycyjną metodę i skorzystać z usług kantoru stacjonarnego. Z naszego wpisu dowiesz się, jakie są między nimi różnice.

KANTORY STACJONARNE

Kantory stacjonarne, powstałe w Polsce po 1989 roku, wciąż cieszą się wśród nas największą popularnością i obdarzane są największym zaufaniem. Ich klienci cenią sobie możliwość uzyskania porady od pracownika kantoru oraz fakt otrzymania gotówki od razu do ręki. Wielu z nas wciąż uważa, że wymiana waluty w kantorze stacjonarnym będzie bezpieczniejsza i ceni sobie możliwość czy otrzymana suma się zgadza.
Zaletą tego typu kantorów, a jednocześnie ich cechą charakterystyczną, jest dogodna lokalizacja, zazwyczaj w centrach miast lub w bliskiej odległości od turystycznych atrakcji. Dzięki temu wymiany waluty dokonać możemy przy okazji załatwiania innych spraw, związanych z wyjazdem. W przeciwieństwie do kantorów internetowych, nie trzeba przechodzić przez żadne formalności. W przypadku wymiany dużych kwot, zyskamy możliwość negocjacji kursu, co w przypadku kantoru internetowego jest całkiem niemożliwe. 
Kantory stacjonarne to w końcu jedynie rozwiązanie dla osób, nie mających dostępu do Internetu.

KANTORY INTERNETOWE

Kantory internetowe są znakiem naszych czasów, w których coraz więcej czynności możemy załatwić przez Internet.
Największym atutem będzie w ich przypadku brak konieczności wychodzenia z domu w celu wymiany pieniędzy, co z pewnością jest doceniane przez wielu podróżników: w trakcie gorączkowego pakowania się bowiem oraz braku czasu, może okazać się prawdziwym wybawieniem. Wymiany waluty w kantorze internetowym możemy ponadto dokonać w dowolnie wybranym momencie, niezależnie od pory dnia czy bardzo późnych godzin nocnych. Nie musimy już martwić się godzinami otwarcia kantoru.
Transakcja w omawianym rodzaju kantorze będzie szybka i sprawna. My za to będziemy mieli czas, aby spokojnie zastanowić się nad sumą, którą będziemy chcieli wymienić. Atrakcyjne ceny walut oraz szybkie przelanie pieniędzy na nasze konto to jego kolejne zalety.
Netto - logo

Szpitalna 15
32-500 Chrzanów
+48 791 486 730
kontakt@chrzanow-kantor.pl
Pon-Pt: 8 – 20 | Sobota: 8 – 20 |  Niedziela: 10 – 15

Kantor Chrzanów - Kaufland

Trzebińska 50
32-500 Chrzanów
+48 792 486 730
kontakt@chrzanow-kantor.pl
Pon-Pt: 8 – 20 | Sobota: 8 – 20 |  Niedziela: 10 – 15