POSIADAMY MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

Wymiana Walut Chrzanów

Najkorzystniejsze kursy w Chrzanowie

Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Kantor w Kaufland – Chrzanów
(+48) 792 486 730

Kantor w Tesco – Chrzanów
(+48) 791 486 730

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

Najkorzystniejsze oferty wymiany walut w mieście!

Euro Kantor Chrzanów oferuje swoim Klientom korzystną wymianę walut w Chrzanowie w dwóch dogodnych lokalizacjach, która są dla Państwa otwarte 7 dni w tygodniu. W ofercie naszych kantorów znajdą Państwa możliwości skupu, sprzedaży i wymiany większości walut dostępnych na rynku w bardzo korzystnych kursach.

Nasze lokalizacje zostały przystosowane do bezpiecznej wymiany walut, dzięki stworzonym pomieszczeniom przystosowanym do zawiera wielokwotowych transakcji gotówkowych. Wszystkie nasze punkty zostatały również wyposażone w monitoring, który gwarantuje jeszcze większe bezpieczeństwo wymiany walut w Chrzanowie.

Serdecznie zapraszamy do kontaktu i odwiedzin naszych punktów w Euro Kantor Chrzanów przy ul. Szpitalnej 15 w sklepie Tesco oraz ul. Trzebińskiej 50 w sklepie Kaufland.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Netto - logo

Szpitalna 15, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt:8-20 | Sobota:8-20 | Niedziela Handlowa: 10-15

Kantor Chrzanów - Kaufland

Trzebińska 50, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt: 9 – 21 | Sobota: 9 – 21 |  Niedziela: 09 – 19

WYMIANA WALUT – DETALICZNA I HURTOWA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli! Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Specjalnie dla Państwa nasze kantory zostały w pełni przystosowane do bezpiecznej wymiany walut, dzięki dodatkowym zabezpieczeniom takim jak: pełny monitoring naszych punktów, specjalnie przystosowany pokój do transakcji wielogotówkowych, możliwość zamówienia naszego kierowcy oraz możliwości skorzystania z darmowego parkingu blisko naszego punktu. Euro Kantor Chrzanów oferuje swoim Klientom najwyższej jakości usługi związane z wymiana walut stosując zawsze atrakcyjne kursy dla naszych Klientów jak i również oferując możliwość negocjowania stawki wymiany. W naszym kantorze mogą Państwo wymienić większość walut dostępnych na rynku dzięki czemu nasze kantory w Chrzanowie cieszą się tak dużą popularnością.

Serdecznie zapraszamy do naszych punktów umieszczonych w dwóch dogodnych lokalizacjach lub kontaktu telefonicznego w celu otrzymania szczegółowych informacji na temat wymiany walut oraz naszej pozostałej oferty.