POSIADAMY MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

Wymiana Walut Chrzanów

Najkorzystniejsze kursy w Chrzanowie

Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Kantor w Kaufland – Chrzanów
(+48) 792 486 730

Kantor w Tesco – Chrzanów
(+48) 791 486 730

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

Najkorzystniejsze oferty wymiany walut w mieście!

Oferujemy skup i sprzedaż większości dostępnych na rynku walut. Kantor EURO znajdziesz w markecie Tesco – szukaj nas pod adresem Chrzanów, ul. Szpitalna 15. Stawiamy na profesjonalizm w kontaktach z klientem, co rozumiemy przez poufność i rzetelność. Atrakcyjne kursy euro, dolarów i innych walut, a także życzliwa obsługa, pozwoliły nam uzyskać stabilną pozycję na rynku finansowym.

Z myślą o bezpieczeństwie wielokwotowych transakcji, stworzyliśmy osobne pomieszczenie do zawierania pieniężnych transakcji hurtowych, które zapewnia bezpieczeństwo i swobodę. Dla ochrony naszych klientów zainstalowany jest monitoring wewnątrz, jak i na zewnątrz naszego kantoru. Dostępne są również miejsca parkingowe.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut

Szpitalna 15, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt: 8 – 20 | Sobota: 8 – 20 |  Niedziela: 10 – 18

Kantor Chrzanów - Kaufland

Trzebińska 50, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt: 9 – 21 | Sobota: 9 – 21 |  Niedziela: 09 – 19

WYMIANA WALUT – DETALICZNA I HURTOWA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli! Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.