POSIADAMY MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

EURO KANTOR CHRZANÓW

Najkorzystniejsze kursy w Chrzanowie

Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Kantor w Kauflandzie – Chrzanów
(+48) 792 486 730

Kantor w NETTO – Chrzanów
(+48) 791 486 730

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut

Zobacz dlaczego warto z nami współpracować.

Najkorzystniejsze oferty wymiany walut w mieście!

Witamy w Euro Kantor Chrzanów w naszej ofercie znajdą Państwo skup i sprzedaż większości dostępnych na rynku walut. Nasz Kantor w Chrzanowie mieści się w dwóch miejscach w markecie NETTO na ulicy szpitalnej oraz w Kauflandzie na ulicy Trzebińskiej. Posiadamy bardzo atrakcyjne kursy i możliwość negocjacji dodatkowo posiadamy osobny pokój do wymiany większej ilości pieniędzy dzięki czemu zapewniamy duże bezpieczeństwo podczas wymiany pieniędzy.

Zabiegi takie jak dbanie o klienta, atrakcyjne kursy, miła obsługa oraz bezpieczeństwo zapewniło nam stabilną pozycję na rynku finansowym w Chrzanowie. Również z myślą o dodatkowym bezpieczeństwie dla naszych klientów zamontowaliśmy monitoring wewnątrz pomieszczenia jak i na zewnątrz budynku.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Netto - logo

Szpitalna 15, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt:8-20 | Sobota:8-20 | Niedziela Handlowa: 10-15

Kantor Chrzanów - Kaufland

Trzebińska 50, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt: 8 – 20 | Sobota: 8 – 20 |  Niedziela: 10 – 15

WYMIANA WALUT – DETALICZNA I HURTOWA

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli! Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

W Euro Kantor Chrzanów możesz również skorzystać z usług przelewów zagranicznych Western Union. Jesteśmy również jednym z nielicznych Kantorów, które zajmują się skupem bilonu Euro. Osoby pracujące w naszym kantorze posiadają wysokie kwalifikacje odpowiednie do branży, posiadają także wieloletnie doświadczenie w obrocie walutami. Nasz kantor ceniony jest za to, że zawsze wychodzimy naprzeciw oczekiwań klientom umożliwiając negocjacje cen, posiadamy elastyczne godziny otwarcia będą do Państwa dyspozycji również od poniedziałku do soboty. Rynek w Chrzanowie oferuje dużo rozwiązań jeżeli chodzi o wybór odpowiedniego miejsca do wymiany swoich pieniędzy jednym z najważniejszych czynników wyboru takiego miejsca jest oczywiście jak najbardziej korzystny kurs walut. W Euro Kantor Chrzanów prowadzimy sprzedaż walut detaliczną jak i zarówno sprzedaż hurtową dzięki co przekłada się na bardzo atrakcyjną ofertę wymiany. U nas wymienisz bez problemu takie waluty jak: dolar amerykański, funt brytyjski, korona duńska, korona norweska, korona szwedzka, frank szwajcarski, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona czeska, hrywna ukraińska, forint węgierski, kuna chorwacka, lew bułgarski, rubel rosyjski, lej rumuński, lira turecka, lek albański oraz euro(bilon).

Jako jedni z nielicznych posiadamy możliwość płatności kartą co jest bardzo wygodne dla naszych klientów. Jeżeli chcą Państwo dowiedzieć się na temat indywidualnej oferty kursów zapraszamy do kontaktu telefonicznego lub przez formularz kontaktowy dostępny na stronie.