POSIADAMY MOŻLIWOŚĆ PŁATNOŚCI KARTĄ

KANTOR CHRZANÓW

Dwie dogodne lokalizacje Kantorów w Chrzanowie

Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Kantor w Kauflandzie – Chrzanów
(+48) 792 486 730

Kantor w NETTO – Chrzanów
(+48) 791 486 730

SPRAWDŹ NASZĄ OFERTĘ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut

Zobacz dlaczego warto współpracować z naszymi Kantorami

Atrakcyjne oferty wymiany walut w Chrzanowie!

Kantor Chrzanów Euro oferuje wszystkim swoim Klientom atrakcyjne kursy większości dostępnych walut na świecie. Nasze kantory w Chrzanowie znajdują się w dwóch dogodnych lokalizacjach w sklepach handlowych Netto oraz Kaufland, które posiadają parking bardzo blisko naszych Kantorów.

Doskonale zdajemy sobie sprawę jak ważne jest bezpieczeństwo wymiany walut w Chrzanowie dlatego nasze Kantory zostały wyposażone w osobny pokój do zawierania transakcji walutowych. Nasze kantory zlokalizowane są również w monitorowanych centrach handlowych, a samochód można zaparkować bardzo blisko naszych punktów.

Staramy się na bieżąco aktualizować obecne kursy walut na naszej stronie, jednak serdecznie zapraszamy do kontaktu z wybranym punktem w celu uzyskania dokładnych informacji na temat obowiązującej ceny.

CZYTAJ WIĘCEJ
Kantor Chrzanów - Wymiana Walut
Netto - logo

Szpitalna 15, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt:8-20 | Sobota:8-20 | Niedziela Handlowa: 10-15

Kantor Chrzanów - Kaufland

Trzebińska 50, 32-500 Chrzanów

Pon-Pt: 8 – 20 | Sobota: 8 – 20 |  Niedziela: 10 – 15

Kantor Chrzanów Euro – Atrakcyjne Kursy Walut

Jesteśmy do Twojej dyspozycji od poniedziałku do niedzieli! Bogate doświadczenie w analizie rynku pieniężnego oraz wieloletnia współpraca z bankami to gwarancja najkorzystniejszych ofert kursowych.

Euro Kantor Chrzanów oferuje wszystkim swoim Klientom atrakcyjne kursy wymiany walut wraz z możliwością negocjacji cen na poszczególne transakcje. Nasze kantory w Chrzanowie znajdują się w dwóch lokalizacjach, a każda z nich posiada bezpłatny parking blisko naszych punktów, dzięki czemu po zakończonej transakcji nie muszą Państwo przemierzać dłuższych odległości co znacznie zwiększa bezpieczeństwo wymiany walut.

W naszych kantor mają Państwo możliwość wymiany wszystkich głównych walut dostępnych na całym świecie, między innymi:  dolar amerykański, funt brytyjski, korona duńska, korona norweska, korona szwedzka, frank szwajcarski, dolar australijski, dolar kanadyjski, korona czeska, hrywna ukraińska, forint węgierski, kuna chorwacka, lew bułgarski, rubel rosyjski, lej rumuński, lira turecka, lek albański oraz euro(bilon).

Nasze kantory w Chrzanowie oferują możliwość kupowanie walut przy użyciu kart płatniczych, dzięki czemu jeszcze bardziej zwiększyliśmy komfort zawieranych transakcji. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z naszymi punktami w Chrzanowie.